suchy olejek nuxe huile prodigieuse

W jaki sposób działa olejek Nuxe?

Huile Prodigieuse Nuxe to można rzec już legendarny kosmetyk, który powstał w latach 90-tych XX wieku. Jego twórcą była Aliza Jabes, która założyła grupę Nuxe. Produkt jest idealny dla zabieganych, nowoczesnych kobiet, które większość czasu pracują.

Czym jest olejek Nuxe?

Suchy olejek Nuxe przeznaczony jest głównie do pielęgnacji twarzy, ale również włosów oraz ciała. Od samego początku Nuxe olejek gromadził same pozytywne opinie. Sekret sukcesu marki polega na tajemniczym, ale bogatym składzie preparatu, w którym znajduje się aż siedem szlachetnych olejów.

Formuła jest nietłusta i lekka, a także dosyć szybko się wchłania. W produkcie znajdują się: olejek migdałowy, olejek z kamelii, olejek tsubaki, olejek z ogórecznika, olejek arganowy, olejek z orzechów oraz olejek macadamia. Warto dodać, że olejek Nuxe jest tak naprawdę do wszystkiego. Doskonale łagodzi objawy atopowego zapalenia skóry, ale sprawdzi się też dobrze u osób z cerą normalną lub trądzikową. Na wyróżnienie zasługuje fakt, że olejek może być spokojnie stosowany przez 365 dni w roku.

Skuteczność olejku Nuxe

Przeprowadzone nawet zostały badania kliniczne, które wykazały, że jest on całkowicie bezpieczny. Produkt można nałożyć bezpośrednio na twarz i wmasować lub dodać do nawilżającego kremu. Olejek wchłania się bardzo szybko, więc na skórze nie pozostają nawet żadne ślady po filtrze.

Nadchodzi jesień i jest to czas, kiedy trzeba szczególnie zadbać o ochronę skóry twarzy. Po sezonie letnim skóra jest z pewnością mocno wysuszona z powodu słońca, więc trzeba działać szybko. Olejek podkreśla także opaleniznę i wygładza skórę po kąpieli. Producent podaje, że może on nawet zredukować blizny potrądzikowe oraz zniwelować widoczność rozstępów. Nuxe olejek może być również stosowany na końcówki włosów. Nie można jednak tego robić zbyt często, ponieważ uzyska się odwrotne efekty do zamierzonych. Preparat jest także przydatny podczas wykonywania makijażu. Wystarczy tylko jedna kropla do podkładu, żeby łatwiej się go nakładało, a potem wygląd był bardziej naturalny.