Have a Nice Face - krem Veoli Botanica

Veoli Botanica – kosmetyki dla nowoczesnych kobiet

Kosmetyki Veoli Botanica powstały z myślą o aktywnych, współczesnych kobietach. W ich składzie nie brakuje tradycyjnych, roślinnych ekstraktów, olejków i wyciągów z kwiatów i owoców. Naturalne składniki w połączeniu z biotechnologicznymi procesami umożliwiły stworzenie linii skutecznych i nowoczesnych kosmetyków. Przeznaczonych dla kobiet, które kompleksowo dbają o swoją skórę, ceniąc przy tym nowoczesne rozwiązania.

Idealna pielęgnacja skóry

Kosmetyki naturalne od Veoli Botanica powstają prawie w 100% z naturalnych i wegańskich produktów. Do ich produkcji wykorzystuje się najlepsze peptydy, lipidy, emolienty oraz antyoksydanty. To w połączeniu ze środkami łagodzącymi i zapobiegającymi podrażnieniom, powoduje, że kosmetyki te mogą stosować kobiety w każdym wieku. Niezależnie od tego, czy mają skórę suchą, mieszaną czy tłustą.

Skuteczność kosmetyków Veoli Botanica poparta jest wieloma badaniami i testami. Proces ich tworzenia jest poddany najwyższym standardom i ciągle kontrolowany. Powstałe produkty są umieszczane w opakowaniach z farmaceutycznego szkła i podlegają recyklingowi.

Pielęgnacja skóry kosmetykami Veoli Botanica powinna odbywać się w formie pielęgnacyjnych rytuałów, by jednocześnie wyciszyć i zrelaksować ciało i umysł. Stosowanie kosmetyków w połączeniu z wolnym od stresu umysłem powoduje, że skóra łatwiej przyswaja ich dobroczynne właściwości.  

Kosmetyki o silnym działaniu

W odpowiedzi na skórne problemy współczesnych kobiet, wśród produktów Veoli Botanica znajdują się też roślinne dermokosmetyki o skutecznym i silnym działaniu. Posiadają w swoim składzie wysokie stężenia kwasów, enzymów, witamin i ekstraktów, które spełniają określone zadania.

Te innowacyjne produkty Veoli Botanica pokonują barierę naskórkową i przedostają się do głębszych warstw skóry. Dostarczają tam aktywne substancje, by silnie oddziaływać na procesy zachodzące wewnątrz. W ten sposób szybciej i efektywniej można pokonać wszelkie skórne niedoskonałości. Można stosować je w domu lub w gabinetach kosmetycznych.