Dermedic Hydrain 3

Dlaczego nawilżanie skóry kremem jest takie ważne?

Dorosły człowiek w ponad 70% składa się z wody. Z wiekiem ilość ta spada i coraz trudniej jest utrzymać ją na odpowiednim poziomie. Z tego powodu konieczne jest stosowanie takich kosmetyków, które będą pomagały w uzupełnieniu nawilżenia. Dlaczego to takie ważne? Z jakiego powodu woda powinna znajdować się w skórze?

Ważny budulec komórki


Skóra zbudowana jest ze ściśle upakowanych komórek. W każdej z nich znajduje się plazma, w której zanurzone są organelle. Jednak, gdy nawilżenie skóry jest zbyt niskie, ilość plazmy zmniejsza się, a komórki się obkurczają. Z tego powodu mogą pojawiać się pomiędzy nimi puste przestrzenie. Oczywiście nie są one widoczne gołym okiem, ale ich pojawianie się może być odczuwalne np. w postaci napiętej skóry. By temu zapobiec, należy organizmowi dostarczać wodę. Tutaj może przydać się krem Dermedic Hydrain 3, który umożliwia intensywne nawilżenie głębokich warstw skóry w krótkim czasie. To zasługa innowacyjnej formy połączonego kremu i żelu oraz wysokiej zawartości kwasu hialuronowego.

Dermedic Hydrain 3

Młody wygląd i wygładzenie


Nie bez powodu mówi się, że woda to życie. Dlatego też tak ważne jest utrzymywanie jej na odpowiednim poziomie. Do codziennej pielęgnacji powinno się wykorzystywać kosmetyki o potwierdzonym działaniu nawilżającym takie jak Dermedic Hydrain3 Hialuro z cocolita.pl. Dzięki nim można mieć pewność, ze stosowana pielęgnacja dostarcza organizmowi niezbędne składniki do tego, by skóra zachowała młody wygląd i była wygładzona. Warto też dodać, że duże znaczenie ma także zdrowa dieta oraz duża ilość wypijanej wody niegazowanej. Ona także ma wpływ na to, jak prezentuje się skóra i na jak długo zachowa młody wygląd. Warto podkreślić jednak, że samo stosowanie kosmetyków lub samo dbanie o prawidłową dietę, nie da takich efektów jak mądre połączenie obu tych czynności. Aplikując Dermedic Hydrain 3, nie można zapominać o wypijaniu swojej codziennej porcji wody, co pozwoli na dogłębne nawilżenie skóry od zewnątrz i od wewnątrz. W ten sposób można zachować młodość na dłużej.