dermedic capilarte

Czy można pozbyć się łupieżu dzięki kosmetykom Dermedic Capilarte?

W niektórych sytuacjach kosmetyki Dermedic Capilarte mogą okazać się niezastąpione. Wyróżnia je skuteczne i równocześnie łagodne działanie. Czy można stosować je do walki z łupieżem? Czy sobie z nim poradzą? Dlaczego warto spróbować?

Łagodzące działanie

dermedic capilarte

Na początek należy zaznaczyć, że skóra z łupieżem zwykle jest swędząca. Czasami może też być bolesna i piekąca. Nie ma w tym nic dziwnego. To efekt nieprawidłowej pracy gruczołów oraz rozwijających się problemów skórnych. Im dłużej objawy będą ignorowane, tym trudniejsza może być później walka z samym łupieżem. Z tego powodu warto sięgnąć po Dermedic Capilarte z tego sklepu. To kosmetyk o łagodnym działaniu, który jest przeznaczony do pielęgnacji skóry nadwrażliwej. Może łagodzić ból i swędzenie. Nie zawiera substancji drażniących, więc nie zaognia skóry. Wspomaga za to jej regenerację i ułatwia powrót do normalnego funkcjonowania. Szampon Dermedic Capilarte zawiera składniki aktywne: D-Panthenol, Polidocanol, Polyquaternium-7 i Betainę. Dzięki temu dobrze oczyszcza włosy, ale równocześnie nie obciąża ich.

Dobrze nawilża

Dermedic Capilarte serum i szampon mają działanie nawilżające. To zasługa obecnego w ich składzie humektantu, czyli pochodnej witaminy B5 – pantenolu. Działanie nawilżające może nie tylko łagodzić stan skóry, ale też być skuteczną bronią w walce z łupieżem. Prawidłowe nawilżenie jest w tym wypadku bardzo ważne. Trzeba też zaznaczyć, że seria przeznaczona do pielęgnacji skóry z łupieżem zawiera środki grzybobójcze takie jak klotrimazol, który skutecznie radzi sobie z najczęstszą przyczyną wystąpienia łupieżu. Dzięki temu łączy on ze sobą działanie lecznicze i łagodzące, co daje najlepsze możliwe efekty. Przy stosowaniu szamponu Dermedic Capilarte warto pamiętać o regularnym stosowaniu oraz o tym, by dać mu czas na działanie. Po wmasowaniu go w skórę głowy trzeba odczekać kilka minut, by humektant mógł dobrze wniknąć w skórę i strukturę włosów. Dopiero po tym czasie kosmetyk należy dokładnie spłukać letnią wodą.