Essie lakiery, które musisz poznać!

Lakiery Essie są produktem bardzo znanym i docenianym przez wiele kobiet. Zawdzięczają to wysokiej jakości, trwałości i pięknej gamie kolorów. Chyba większość z nas denerwuje się kiedy lakier po 2-3 dniach zaczyna odpryskiwać i trzeba znowu malować paznokcie, a następnie czekać aż wyschną. I tutaj warto zapoznać się z lakierami Essie, które wytrzymują bez odpryskiwania na paznokciach nawet przez tydzień, oczywiście dużo też zależy płytki naszych paznokci, na niektórych płytkach lakiery trzymają się dłużej, na innych krócej.

Lakiery Essie to bestseller wśród produktów do malowania paznokci, warto zapoznać się z kolorami, które na paznokciach wyglądają niesamowicie. Poniżej przedstawiamy kilka naszych letnich propozycji, które idealnie sprawdzą się podczas urlopu, do pracy czy na wyjście ze znajomymi.

hubby1

Kolejny kolor, który również genialnie komponuje się z opalenizną to Mint Candy Apple, jest to jeden z najbardziej popularnych odcieni mięty. Świetnie pasuje do letnich stylizacji, wygląda dobrze zarówno na krótkich jak i na długich paznokciach.

mint3

Wśród propozycji nie mogło zabraknąć czerwieni, kolor Happy Wife Happy Life to nie tylko chwytliwa nazwa ale także chwytliwy kolor, czerwień jest mocno nasycona, wygląda klasycznie i efektownie na paznokciach.

happylifehappiwife

Nasza ostatnia propozycja to róż z dodatkiem brokatu, jego nazwa The Girls Are Out mówi sama za siebie, jest idealny na babskie wieczory i imprezy, paznokcie na pewno nie pozostaną niezauważone.

essie lakiery

Oczywiście lakiery Essie posiadają wiele innych wspaniałych kolorów, na które również warto zwrócić uwagę. Jakie są wasze ulubione kolory, które najbardziej przypadły wam do gustu? 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.